Yüce Auto'ya satış sonrası başarı ödülü

Skoda Türkiye distribütörü Yüce Auto, tamamen yeni konsepte kavuşturulan showroomlarıyla birlikte hizmet kalitesinde de önemli bir artış sağlamayı başardı.
Bu haber 727 kere okunmuş.09 Temmuz 2018, Pazartesi - 12:06

Türkiye’deki bu başarı, Dünya çapında da ses getirmeye devam ediyor. 2017 yılı Servis Teknik Performans göstergelerinin (STLI)  değerlendirildiği global STLI   “En İyi Performans Ödülü”, Yüce Auto’ya verildi.

Yüce Auto,  Servis Teknik performans göstergeleri değerlendirmesinde 2014 yılında En iyi Gelişim Gösteren Ülke ödülünü almıştı.

2015 yılında Satış Sonrası Hizmetler alanında yılın distribütörü, 2016 yılında da  Satış Sonrası Hizmetler alanında ikincilik ödülünden sonra, 2017 yılında da  gelişimini sürdürerek, 2017 yılı servis teknik performans göstergeleri alanında En İyi Performans Ödülü’nü de kazanmış oldu.

Hizmet kalitesini artırmaya yönelik çalışmalarını her geçen gün artıran ve müşteri beklentilerini yüzde 100 karşılamaya yönelik hızlı adımlar atan Yüce Auto Skoda, son dönemde yaptığı yatırımlarla müşteri memnuniyetini her alanda artırdığını kanıtladı. 

Etiketler: otomobil   skoda   yüce   auto   araba   satış   sonrası   ödül   araba   haber   haberler   haberi   haberleri  
Предлагаем https://crystalforest.com.ua недорого с доставкой.
https://profvest.com/2018/07/ai-logist-hyip-otzivi-obzor.html

уборка квартир в киеве