Yılın son gövde gösterisi Bursa’da

Bursa 9. Otomobil, Ticari Araçlar, Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı (Bursa OtoShow 2016), 15 Kasım Salı günü kapılarını açacak.
Bu haber 1401 kere okunmuş.13 Kasım 2016, Pazar - 22:00

Tüyap Bursa Fuarcılık AŞ Genel Müdürü İlhan Ersözlü, Türkiye ihracatının önemli bir kısmını üstlenen ve otomotiv sektöründe bir üs olarak kabul edilen Bursa'da bu yılın son fuarı olarak Bursa OtoShow'u düzenlediklerini belirtti. Bursa OtoShow'un Türkiye'de düzenlenen fuarlar içinde ayrı bir öneme sahip olduğunu ifade eden Ersözlü, şunları kaydetti:

"Fuara katılan firmalar bu öneme istinaden fuarda özenle birbirinden şık stantlar hazırlayarak son model araçlarını sergilemek isteği içindeler. Sektördeki tüm bakışların Bursa'ya çevrilmesine neden olacak Bursa OtoShow Fuarı'nda Citroen, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Kia, Lexus, Toyota gibi otomobil, İsuzu, İveco ve Ford gibi ticari araç firmaları yer alacak. Fuaye alanında ise oto aksesuar firmaları bulunacak. Bursa Otoshow Fuarı, değişik segmentlerde 50 bin ile 700 bin lira arası fiyatlarda araçları otomobil tutkunlarının beğenisine sunacak."

 

Fuarda, Citroen'in C1, C3, C4 Confort, C-Elyesee, C4 Picasso ve C4 Cactus modelleri, Fiat'ın Fullback Hardrock 4x4, Yeni Panda Joy, Fiat 500, Yeni Ducato, Egea, Doblo ve Fiorino modelleri, Ford'un Mustang, Edge ve Focus St-Line modelleri, Honda'nın CR-V, HR-V, Typer ve Civic modelleri, Hyundai'nin İ10, İ20, İ30, Tucson, Elentra ve Genesis modelleri, Kia'nın Rio, Sorento, Sportage, Ceed, Cerato ve Soul modelleri, Lexus'un RX 450h, NX 200t, RC F Carbon ve GS 200t modelleri, Toyota'nın Yaris, Hilux, Corolla ve C-HR modelleri sergilenecek. Ayrıca İsuzu, Ford, İveco'nun çekici, damper ve kamyon gibi ticari araç modelleri de fuarda yer alacak.  Toyota C-HR (Versiyon 1.2 Turbo 4x2 Dynamic MDS) modelinin Türkiye lansmanı da ilk kez Bursa OtoShow 2016'da yapılacak. 

Yeni Birlik Gazetesi’nden alınmıştır

 

Yeni Birlik Gazetesi’nden alınmıştır

Etiketler: otomobil   bursa   otoshow   fuar   sergi   gösteri   araba   meraklı     yeni   model   marka   dünya   haberler  
сиалис инструкция цена

www.ivf-lab.com

>disposable cooler<