Yılın Pick-Up'ı ödülü L200'ün

Yeni Mitsubishi L200, İngiltere'nin önde gelen haftalık otomobil dergisi Auto Express tarafından Avrupa'da henüz resmi olarak pazara sunulmadan önce Yılın Pick-up’ı ilan edildi.
Bu haber 2005 kere okunmuş.15 Temmuz 2015, Çarşamba - 13:05

Mitsubishi Motors’un, tamamen yenilenen ve  pazara iddialı bir giriş yapmayı hedefleyen beşinci nesil pick-up’ı L200, İngiltere'nin önde gelen haftalık otomobil dergisi Auto Express tarafından ‘Yılın Pick-up'ı seçildi. 

Mitsubishi Motors’un 150 farklı ülkede yıllık 200.000 adetlik satış yapmayı hedeflediği Yeni Mitsubishi L200, yakıt ekonomisinden kolay manevra kabiliyetine kadar birçok özelliğiyle kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak amacıyla yeniden tasarlandı. Atletik ve güçlü tasarımıyla dikkat çeken model, güçlenen altyapısı ve donanım özellikleriyle bir SUV/binek otomobil konforu sunuyor.

Mitsubishi Motors yetkilileri, “Bu ödül, yılın ikinci yarısında gerçekleştireceğimiz lansman öncesinde bizim için mükemmel bir sıçrama oldu. 5. Nesil L200’ün pazarı kısa sürede ele geçireceğine ve pick-up pazarında mevcut konumumuzu daha da güçlendireceğine inanıyoruz” dedi.