Yerli otomobile böyle talip oldular

400 dönümlük arazinin yerli otomobilin üretilmesi için tahsis edilebileceğini açıklayan Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası(TSO) yarın Amasya’ya gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın desteğini alabilmek için bir karton fabrikasında maket otomobil hazırlattı.
Bu haber 628 kere okunmuş.29 Ocak 2018, Pazartesi - 07:05

Yerli otomobilin üretimine talip olan Amasya’nın Merzifon ilçesinde Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası(TSO) kartondan otomobil maketi yaptırdı.

MAKET OTOMOBİL HAZIRLATTILAR

Merzifon Organize Sanayi Bölgesinde kamulaştırılmış 400 dönümlük arazinin yerli otomobilin üretilmesi için tahsis edilebileceğini açıklayıp Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine müracaat eden Merzifon TSO, yarın Amasya’ya gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın desteğini alabilmek için bir karton fabrikasında maket otomobil hazırlattı.

1 HAFTADA YAPILDI

Üzerinde ay-yıldız bulunan kırmızı renkli maketi bir haftalık çalışma sonucu hazırladıklarını belirten fabrikanın görevli ÜRGE sorumlusu Emre Çırak, “Karton üreten bir firma olduğumuz için ürünümüzde kartondan yerli araba oldu. İnşallah projeyi Merzifon’a kazandırabilirsek motor kısmını da yaparız” dedi.

 

 

 
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın desteğini alabilmek için bir karton fabrikasında maket otomobil hazırlattılar.

 

ERDOĞAN'IN MİTİNGİ ÖNCESİ SERGİLENECEK

Çırak, maketin şehir merkezine götürülerek Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mitingi öncesi sergilenmesinin de planlandığını söyledi.

 

 

 

 
 
Yerli otomobilin üretimini almak için kartondan otomobil yaptılar.

Etiketler: otomobil   yerli   araba   üretim   talip   merzifon   sanayi   ticaret   odası   maketi   haber   haberi   haberleri  
https://pills24.com.ua

www.onlinecasinoplanet.net

yarema.ua