Yeni Toyota Supra'nın detayları

Toyota, aylardır merakla beklenen yeni Supra ile ilgili ilk teaser görüntüsünü paylaştı. Yeni Toyota Supra, açıklanan tarihe göre çok kısa bir süre sonra aramızda olacak!
Bu haber 980 kere okunmuş.14 Şubat 2018, Çarşamba - 07:57

Efsanenin geri dönüşü: Yeni Toyota Supra!

Toyota, uzun süredir kamuflajlı olarak pek çok yerde görüntülenen yeni Supra ile ilgili olarak Twitter’dan bir paylaşımda bulundu. “Efsanenin geri dönüşü” başlığı altında yapılan paylaşımda Toyota Supra’nın arka bölümünden bir kare de paylaşıldı. Paylaşımın altındaki açıklamada yenilenen modelin marka tarihindeki en ikonik spor otomobil olacağı vurgusu dikkat çekiyor.

6 Mart’ta kapılarını açacak Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak olan yeni Supra, BMW Z4 ile aynı platformda üretilecek. Arkadan itişli aracın Avrupa pazarında 2.0 litrehacimli ve 195 beygir güç üreten turbo motor seçeneğiyle satılacağı söyleniyor. Amerikapazarında ise daha hacimli bir motor, Supra’ya 248 beygir güç üretecek. Son olarak aracın 3.0 litre hacminde ve 335 beygir güç üreten bir performanslı versiyonunun da üretileceği gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Etiketler: otomobil   toyota   spura   yeni   2018   detay   haber   haberi   haebrleri  
https://top-obzor.com

www.top-obzor.com

http://top-obzor.com