Yeni Toyota Supra ve BMW Z5 casusa yakalandı

BMW ile Toyota işbirliğinin eseri, platform kardeşleri Supra ve Z5’in prototipi ilk kez kamuflajlı olarak video kaydına alındı.
Bu haber 1387 kere okunmuş.21 Eylül 2016, Çarşamba - 14:43

BMW’nin geçtiğimiz günlerde üretim bandından indirdiği roadster modeli Z4’ün yerini alçağı kesinleşen Z5 Avusturalya’da yer alan Graz fabrikasında üretilecek. Diğer yandan Toyota’nın efsanevi modelinin yeniden hayata geçirileceği fabrikada her iki otomobilin de aynı karoser altyapısında üretileceği düşünülüyor. Toyota Supra’nın coupe, BMW Z5’in ise roadster karoserleri ile satılacağı tahmin ediliyor.

Yaklaşık 400 HP gibi bir güç üreteceği düşünülen modellerin hibrit olarak yollara adım atması bekleniyor. Toyota’nın Subaru ile olan GT86 ve BRZ modellerindeki gibi bir işbirliği gerçekleştirdiği aşikâr.

Spor modellerin 2018 yılında üretim bandından inmesi düşünülürken, ilerleyen günlerde bilinmezlerin gün yüzüne çıkması bekleniyor.

Etiketler: otomobil   toyota   bmw   supra   2018   wallpaper   video   resim   fotoğraf   spy   casus   yakalandı   z4   yerine   üstü   açık   coupe   roadster   sun   yaz   spor   yarış   araba   haberler  
https://alt-energy.in.ua

read more antibioticlistinfo.com

http://techno-centre.niko.ua