Yeni Seat Ibiza gün yüzüne çıktı

Yeni Seat Ibiza ortaya çıktıSeat Ibiza’nın geçtiğimiz günlerde yayınlanan ipuçlarının ardından yeni nesli ortaya çıktı.
Bu haber 1449 kere okunmuş.01 Şubat 2017, Çarşamba - 07:49

Küçük sınıfın iddialı oyuncularından Seat Ibiza'ya ait yeni görüntüler ortaya çıktı. Bu gelişme ile aracın neye benzediğini öğrenmiş olduk.

Son olarak Hyundai i20 kamuflajıyla kameralara yakalanan beşinci jenerasyon, Barselona’da düzenlenecek etkinlik öncesi sızıntıların belkide en büyüğüyle karşımıza çıktı. Polonya merkezli kaynak olan Motofilm’in yayınladığı görsellerde örtülerinden henüz kurtulmamış olan yeni Ibiza’nın iç ve dış tasarım detaylarını tüm çıplaklığıyla görmek mümkün.

Otomobilin dış hatları son neslini her ne kadar andırıyor olsa da tamamen yenilenmiş bir teknoloji ile dizayn edildiği görülüyor. Yatay olan sis farları yeni versiyonda dikey hale gelmiş. Farların ucu yukarıya kaldırılmış ve bu araca daha kararlı bir görünüm kazandırmış.

Arka tarafta ise o eski stop lambalarından eser yok. Eskisine göre daha küçük görünüyor, ancak daha keskin. Ayrıca yeni arka tasarım çok daha sportif görünüyor.

Kaputun altında Volkswagen'in bilindik 1.0 üç silindirli motoru bekleniyor. Bir diğer beklenti ise 1.5 litrelik benzinli ve dizel olan yeni motorlar.

Etiketler: otomobil   yeni   seat   ıbıza   gün   yüzüne   çıktı   makyaj   görüntü   Ibiza   2017   araba   model   arabalar   haber   haberler  
У нашей компании классный web-сайт про направление Купить Сиалис софт www.pharmacy24.com.ua
В интеренете нашел популярный сайт с информацией про https://buysteroids.in.ua.
У нашей фирмы интересный блог на тематику http://agroxy.com.