Yeni Honda Civic Sedan’ın fiyatı belli oldu

Gebze’deki Honda fabrikasında üretilen yeni Honda Civic Sedan’ın fiyatı ve satış tarihi belli oldu.
Bu haber 4710 kere okunmuş.20 Eylül 2016, Salı - 16:06

Honda’nın dünya çapında en sevilen kompakt modeli Civic, sedan karoserli versiyonu ile Türkiye’de satışa sunulmaya hazırlanıyor. Ülkemizde başlangıç olarak tek tip motor seçeneği ile satışa sunulacak Civic Sedan, 1.6 litrelik atmosferik motoru ile 75 bin-90 bin TL aralığında donanım seviyesine göre değişiklik gösteren fiyat etiketine sahip olacak. Yeni Civic Sedan'ın fabrika çıkışlı LPG'li versiyonu ise 81.000 TL fiyat etiketine sahip.

İlerleyen dönemde ise 1.5 litrelik turbo beslemeli 174 HP güç üreten RS logolu versiyon da Civic Sedan ailesinin hızlı üyesi olarak satılacak.

Dizel cephesinde ise Honda’nın i-DTEC teknolojili motorunun kullanılması beklenirken, bu seçenek 2018’de listelerde yerini alacak.

2017 model olarak satışa sunulacak Civic Sedan’ın Ekim ayının ilk haftasında satışa sunulması bekleniyor.

 

Etiketler: otomobil   honda   civic   hb   sedan   type   r   tec   v-tec   i-vtec   dohc   sohc   1.6   1.0   1.5   5.500   rpm   güç   atmosferik   turbo   japon   modifiye   araba   mugen   2017   yeni   kasa   ep   ek   ej   fn   fd   fk   araba   yarış   roling   haberler   sedan   araba    
www.profvest.com

https://profvest.com

уборка квартиры после пожара