Washington Auto Show'da yenilik rüzgarları

35'ten fazla üreticinin 600'ü aşkın yeni aracının sergilendiği başkentin en önemli otomobil fuarı olan Washington Auto Show, on binlerce otomobil tutkununu bir araya getiriyor.
Bu haber 1003 kere okunmuş.05 Şubat 2017, Pazar - 10:21

ABD'nin başkenti Washington'da bu yıl 75.si düzenlenen ve Kuzey Amerika bölgesinin en önemli otomobil fuarları arasında gösterilen Washington Auto Show, on binlerce otomobil tutkununu bir araya getiriyor.

Kapılarını 27 Ocak'ta ziyaretçilere açan ve W E. Washington Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen fuara ülke içinden ve dışından çok sayıda ziyaretçi katılıyor. 35'ten fazla üreticinin 600'den fazla yeni araçla katıldığı fuarda, çok sayıda araca yılın en iyileri kategorilerinde ödüller verilecek. Özellikle çevre dostu elektrikli modellerin yoğun ilgi gördüğü gözlemlenirken, lüks otomobil markalarının son model araçları da meraklıların büyük beğenisini topladı.

Ziyaretçilere bazı araçları test etme imkanı da sunulan fuar alanında tanıtıcı birçok etkinlik yapılıyor.

Etiketler: otomobil   washinton   auto   show   2017   elektrikli   hibrit   hybrit   plug-in   araba   yeni   model   haberler   fuar   merkez   kongre   haber   haberleri  
steroid-pharm.com/geber-pharmaceuticals-germany.html

цена на сою

mundomais