Volvo S90 Otokoç Taşdelen şubesinde sergileniyor

Otokoç’un Taşdelen şubesi, Volvo’nun gelecek vizyonundaki en önemli adımını temsil eden yeni modeli Volvo S90’ı 5 ve 6 Eylül tarihlerinde showroom’unda sergiliyor.
Bu haber 1221 kere okunmuş.04 Eylül 2016, Pazar - 10:37

Şık tasarımı sezgisel teknoloji ile birleştirerek mükemmel sürüş deneyimi yaratan Yeni Volvo S90, tüm otomobil severleri tanışmak üzere Otokoç Taşdelen şubesine bekliyor.

Şık tasarımı sezgisel teknoloji ile birleştirerek mükemmel sürüş deneyimi yaratan Yeni Volvo S90 D5 AWD motor motoruyla yüksek randımanlı bir sürüş deneyimi sunuyor. Standart olarak bulunan kılavuz yardım sistemi sayesinde öndeki araç ile hem hız hem de mesafeyi otomatik olarak ayarlayan Volvo S90, dünyada ilk defa kullanılan algı sistemi sayesinde yoldaki yaya, bisiklet ve hayvanları tespit ederek sürücüyü uyarıyor ve gerektiğinde fren yaparak olası bir kazayı önlüyor.

Yeni nesil Drive-E motor sayesinde daha az yakıt tüketerek daha az atık oluşumu sağlayan yeni Volvo S90’da ayrıca adaptif hız sabitleyici, 3600 kamera, aktif uzun far, park yardım pilotu, sensör ve şeritte koruma yardım desteği de yer alıyor.

Volvo’nun yeni amiral modeli S90, 291 bin 540 TL başlangıç fiyatıyla sunuluyor.

Etiketler: otomobil   volvo   s90   otokoç   taşdelen   şubesi   araba   haberler