Tur Assist, rent a car firmalarıyla buluştu

Ülkemizde 20. hizmet yılını geride bırakan Tur Assist, Türkiye’nin dört bir yanından gelen 67 rent a car firması ile bir araya geldi.
Bu haber 889 kere okunmuş.12 Mayıs 2017, Cuma - 11:47

Yol yardımdan çekiciye, konut onarımdan hava ambulansına, seyahat acentesinden marangoza kadar farklı alanlarda toplamda 8 bini aşkın hizmet birimi ile 7 gün 24 saat acil hizmetler sunan Tur Assist, Türkiye’nin dört bir yanından gelen 67 rent a car firması ile bir araya geldi. Hyundai’nin katkılarıyla Şişli Radisson Blu Hotel’de organize edilen toplantıda, firmaları temsilen 110 katılımcı yer aldı. Etkinlikte, 2016 faaliyet dönemi hakkında değerlendirmeler, yeni dönem planlamaları, pazarlama faaliyetleri, mevcut sorunlar, hedefler ve firma performansları gibi birçok konu ele alındı. Toplantıda geçen yılın son çeyreğinde faaliyetlerine başlayan Tur Assist’in yeni yatırımı olan araç kiralama markası Rigorent de konuşuldu.

Rigorent; yaygınlık, rekabetçi fiyat ve araç çeşitliliğinin yanı sıra müşterinin olduğu yerde araç teslim etme ve istediği yerden aracı teslim alma gibi özellikleri ile ön plana çıkıyor. Türkiye’nin birçok ilinde yaygın şekilde hizmet veren Rigorent’te günlük araç kiralama bedeli 65 TL’den başlıyor. Çağrı merkezi ile de rakiplerinden ayrışan Rigorent, 3200 metrekarelik modern çalışma ortamı ve 500 kişiye yakın çağrı merkezi operasyonu ile de farklılaşıyor.

 

Etiketler: otomobil   tur   assist   rent   a   car   firma   araba   haber   haberler   haberi   haberleri    
avtomaticheskij-poliv.kiev.ua

читать дальше budmagazin.com.ua

Был найден мной классный веб сайт со статьями про Купить диплом подробнее