Tur Asist'ten bayram seyahatlerine destek

Mapfre Asistencia'nın Türkiye kuruluşu olarak ülkemizde 20. yaşını kutlayan Tur Assist, bayramda yola çıkacak otomobil ve hafif ticari araç kullanıcılarının yanı sıra motosiklet kullanıcılarının da imdadına yetiştiği “On Road Basic ve On Road Plus” hizmetleriyle ön plana çıkıyor.
Bu haber 1717 kere okunmuş.30 Haziran 2016, Perşembe - 10:56

Tur Assist, bu pakete sahip olan müşterilerine yol kenarı yardım, araç çekme ve kurtarma hizmeti, lastik değişimi desteği, rent a car, ikametgâha geri dönüş veya yolculuğa devam seyahati, aracın emanet ve muhafazası, aracın kullanılamayışı nedeniyle konaklama ve kaza sonucu yaralanma durumunda ambulans ile nakil hizmetleri sunuyor.

Yol yardımdan çekiciye, konut onarımdan hava ambulansına, seyahat acentesinden, marangoza kadar farklı alanlarda toplam 6 bini aşkın hizmet birimi ile hizmetler sunan Tur Assist, bayramda yola çıkacaklara sunduğu özel hizmet paketleriyle ön plana çıkıyor. Otomobil ve hafif ticari araç sahiplerinin yanı sıra motosiklet kullanıcılarına da hitap eden “On Road Basic” ve “On Road Plus” adı verilen iki hizmet paketi sunan Tur Assist, oluşturduğu yenilikçi ürün ve uygulamalar ile asistans sektöründeki lider konumunu geliştirerek devam ettiriyor.

Tur Assist’in “On Road Basic” yol kenarı yardım hizmet paketinde; yakıt bitmesi durumunda aracın en yakın benzin istasyonuna çekilmesi, lastik değişimi desteği, ikametgâha geri dönüş veya yolculuğa devam seyahati, rent a car tahsisi, aracın emanet ve muhafazası, aracın kullanılamayışı nedeniyle konaklama gibi hizmetler sunuluyor. “On Road Plus” hizmet paketinde ise ek olarak kaza sonucu aracın bulunduğu yerden kurtarılması veya yaralanma durumunda ambulans ile nakil hizmeti sağlanıyor. Tur Assist’in On Road Basic yol yardım paketi 99 TL, On Road Plus yol yardım paketi ise 180 TL’ye satın alınabiliyor.

Etiketler: otomobil   tur   asist   bayram   seyahat   destek   paket