Toyota'da bayrama özel indirimler geliyor

Bayram ve Yaz tatiline sayılı günlerin kaldığı şu günlerde yeni bir araçla girmek isteyenlere ayrıcalıklar tanıyan Toyota kampanyalara doymuyor.
Bu haber 1458 kere okunmuş.23 Mayıs 2017, Salı - 10:32

Toyota Plaza Onatça Genel Müdürü Faruk Sakar Mayıs ayında gerçekleşen kampanyaların cazip tekliflerinin müşterileri memnun ettiğini vurguladı.

Efsane araç Toyata Corolla’nın benzinli modellerinde indirimin 9 bin 500 liraya, dizellerde ise 7 bin liraya ulaştığını belirten Faruk Sakar müşterilerini, her bütçeye uygun, benzersiz ödeme koşulları sağlayan Toyota Plaza Onatça showroomuna davet etti.

Fiyat indirimi yanında sıfır faizli 12 ay kredi seçeneğinin de uygulamada olduğunu anlatan Faruk Sakar, “Auris, Auris TS 1.6 benzinli ve Auris 1.33 Life versiyonu için, ayrıca C-HR modelinin benzinli versiyonları ve 2017 model Yaris için cazip indirimler uyguluyoruz. Avensis’in benzinli versiyonlarında ve Hilux 4x4 Hi-Cruiser A/T modelinde indirimleri devam ederken Toyota'nın en güçlü hibrit modeli RAV4 ve C-HR Hybrid de ÖTV teşviği ile çok avantajlı fiyatlarla sunuluyor” ifadesini kullandı.

Etiketler: otomobil   toyota   bayram   ramazan   kurban   şeker   arife   gün   araba   haber   haberler   tatil    
Купить диплом в Мурманске

Наша организация предлагает http://220km.com.ua в любом городе.
http://xn----htbbbqamuljibcwx0bn.com