Toyota Hilux maceraya doymuyor

Dünyanın en zorlu arazilerinde performansıyla göz dolduran Hilux, Kapadokya bölgesinin engebeli, zor ve tehlikeli yollarında yamaç paraşütüyle yarışarak “maceracı ruhunu” gözler önüne serdi.
Bu haber 2603 kere okunmuş.26 Ağustos 2016, Cuma - 15:29

Durdurulamaz kimliği ile Kapadokya’da yeni bir maceraya atılan Toyota Hilux, yamaç paraşütü pilotu İdris Güzeller yönetimindeki yamaç paraşütüyle peri bacalarının gölgesinde yarışarak lastiğinin değdiği her yerdeki başarısını bir kez daha kanıtladı.

İleri sürüş eğitmeni Alişan Özkan’ın yönetimindeki Hilux, yamaç paraşütü ile gökyüzünde süzülen pilot İdris Güzeller ile kıyasıya girdiği mücadeleden başarıyla ayrılmasını bildi.

Çekimleri Kapadokya’nın çeşitli bölgelerinde yapılan gösterinin yönetmenliğini Orhan Kestek üstlendi. Çeşitli hazırlık aşamalarından sonra çekimleri 20 saat süren Hilux’ın yamaç paraşütüyle yaptığı yarışa eşsiz Kapadokya manzarası dekor oldu.

Dünyanın bugüne kadar bilinen en zorlu yol koşullarında kendini ispatlayan Toyota Hilux, Karadeniz’de wakeboard şampiyonuyla yaptığı gösteriden sonra üstün özelliklerini bu kez de Kapadokya’da gözler önüne serdi. Önümüzdeki günlerde Toyota Hilux Hi-Ride etkinlikleri kapsamında yeni maceralara doğru yelken açacak.

 

Etiketler: otomobil   toyota   hiluk   macera   yamaç   paraşütü   kapadokya   arazi   araba   araç   haberler    
тренажер беговая дорожка

gazon.net.ua

раскрутка сайта