Tofaş'ın “Mesleki Eğitime Destek Programı” Kayseri'de

Tofaş’ın hayata geçirdiği “Mesleki Eğitime Destek Programı” ile üniversite ve lise atölye çalışmalarında kullanılmak üzere hazırlanan 56 aracının teslimatları sürüyor.
Bu haber 919 kere okunmuş.10 Mayıs 2017, Çarşamba - 12:46

Uzun soluklu sosyal sorumluluk projelerine imza atmayı sürdüren Tofaş’ın büyük önem verdiği projesinin bu seferki teslimatı Kayseri Erciyes Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. Fiat Satış Direktörü Mahmut Karacan, yeni teknolojilere hâkim teknik insan gücünün yetiştirilmesi hedefi ile hazırlanan bir adet Egea aracı, Fiat İnciroğlu Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Vedat İnciroğlu ile birlikte Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammet Güven’e teslim etti.

Tofaş’ın Mesleki Eğitime Destek projesi kapsamında bugüne kadar, 15 üniversite ve 2 Meslek Teknik Anadolu Lisesi’ne araç teslimatı yapıldı. Öğrencilerin, otomobil üzerinde araştırma-geliştirme safhalarını ve çalışma prensiplerini deneyimlemelerinin hedeflendiği Mesleki Eğitime Destek Programı’nın sonunda; Türkiye genelinde 43 üniversite ve 13 meslek lisesine araç teslimatı gerçekleştirmiş olacak.

 

Etiketler: otomobil   tofaş   mesleki   eğitim   programı   araba   haber   fiat     kayseri   egea    
У нашей организации популярный интернет-сайт , он рассказывает про мойка окон киев www.cleansale.kiev.ua
www.220km.com.ua/category/force/

ka4alka-ua.com