Sürücülere Webnak’tan Hediye Fırsatı!

Güvenilir taşıma ağıyla firmaların yükünü online olarak hafifleten Webnak, sürücülere yepyeni bir fırsat sunuyor. “Webnak Sürücü Programı”yla, Webnak uygulamasını kullanan sürücüler puan biriktirerek çok sayıda hediye kazanma şansı yakalıyor. Taşımalarını Webnak ile yapan ve konum bilgilerini sürekli açık tutan sürücüler yıl boyunca topladığı puanlar değerinde dilediği hediyeyi alabilirken; Samsung telefon, LG televizyon ve hepsiburada.com’dan hediye çeki kazanma fırsatından da yararlanabilecek.
Bu haber 626 kere okunmuş.13 Şubat 2018, Salı - 07:46

Lojistik sektörünü dijital ortama taşıyan ve sunduğu ücretsiz sigorta hizmetiyle firmaların ürünlerini güvence altına alan Webnak, sürücüler için sunduğu fırsatlara bir yenisini daha ekledi. “Webnak Sürücü Programı” adı verilen program sayesinde Webnak uygulamasını kullanan sürücüler, kazandıkları puanlarla farklı hediyeler kazanma fırsatı yakalayacak. Webnak’la taşıma yapıp, konum bilgilerini sürekli açık tutan sürücüler yıl boyunca topladığı puanlar ile kazandığı puana uygun dilediği hediyeyi alabilirken; Samsung telefon, LG televizyon ve hepsiburada.com’dan hediye kazanma şansına da sahip olacak.

Webnak uygulamasını kullanan ve bu sayede taşıma yapan sürücüler, belgelerini sistem üzerinden yüklemesi halinde Webnak’tan alınan her yük için 1000 puan kazanacak. Uygulamasını ve konumunu açık tutan sürücüler ise her gün için ekstra 125 puan daha kazanabilecek. Kazanılan puanlar ‘Webnak Puanım’ ekranından takip edilebilirken; sürücüler, hediyelerin bulunduğu ‘Webnak Hediye Dükkanı’ndan seçtikleri hediyelerle puanlarını harcayabilecekler.

 

Etiketler: otomobil   webnak   internet   sanal   sürücü   şöför   hediye   fırsat   haber   haberi   haberleri  
У нашей компании популярный портал с информацией про Bit Shares обзор.
http://fashioncarpet.com.ua/

Узнайте про авторитетный портал на тематику https://engi.kiev.ua.