Subaru WRX STI, Yokohama lastiklerine kavuştu

Yokohama’nın yenilenen performans lastiği ADVAN Sport V105, Subaru WRX STI’ın original ekipmanı olarak kullanılmaya başlandı.
Bu haber 1485 kere okunmuş.30 Ağustos 2017, Çarşamba - 09:35

YOKOHAMA Lastikleri içerisindeki en prestijli modellerden ADVAN Sport V105, yüksek performansıyla bilinen Subaru WRX STI otomobillerin orijinal fabrika ekipmanı olarak kullanılmaya başlanıyor. 245/35R19 89W ölçüsündeki lastikler hem Japonya hem de diğer pazarlarda WRX STI modellerinde resmi lastik olarak görev yapacaklar.

ADVAN Sport V105, yüksek performanslı premium otomobiller için geliştirilmiş, üst düzey yol tutuşu muhteşem konfor ve güvenlik karakteriyle birleştiren özel bir lastik. Subaru WRX STI, Subaru’nun simetrik sürekli dört çeker sistemi sayesinde süperspor otomobillerin yüksek performansını, 4 kapılı sedan bir aracın pratikliğiyle bütünleştiriyor. Aracın yeni geliştirilen elektronik kontrol sistemleri (Araç Dinamikleri Kontrol Sistemi - VDCS), lastiklerin genişletilmiş iz açıklıklarıyla bir araya geldiğinde sürüş ve güvenlik anlamında yeni bir seviye yakalanıyor.

Etiketler: otomobil   subaru   yokohana   wrx   sti   racing   yarış   otomobil   araba   haber   haberler   haberi   haberleri