Skoda Fabia R5, Hem Pistte Hem de Satışlarda Zirveye Çıktı

Skoda’nın segmentindeki en dinamik modeli olan Fabia, ralli otomobiliyle de başarılarını sürdürüyor. Skoda tarihinin en başarılı ralli aracı olan R5, sportif üstünlüğünün yanı sıra dünya çapında satış anlamında da ön plana çıktı.
Bu haber 531 kere okunmuş.18 Haziran 2018, Pazartesi - 10:05

Skoda, Fabia R5’in 200. ralli aracı sahibine teslim ederek bu başarıya bir yenisini daha ekledi. Çek markanın ticari olarak büyük bir başarıya dönüştürdüğü müşteri ralli araçları, aynı zamanda dünya çapında şampiyonluklara imza atmaya devam ediyor.

Marka tarihinin en başarılı ralli aracı R5, 2017’de Dünya Ralli Şampiyonası WRC 2 kategorisinde adeta yenilmezliğini kanıtladı. Ulusal ve uluslararası birinciliklerin yanı sıra, 2018’de de ilk altı yarışın beşini kazanarak liderliğini devam ettiriyor.

Şu ana kadar teslim edilen 200 ralli aracı, Türkiye dahil olmak üzere 30 farklı ülkede 89 müşteriye gönderildi. 57 farklı ülkede yarışan araçlar, 420’ye yakın zafere imza attılar. Skoda’nın Japonya’da resmi olarak satılmamasına karşın Fabia R5, Cusco Team tarafından alınarak FIA Asya-Pasifik Ralli Şampiyoansı’na girdi. Fabia R5, aynı zamanda 2017’de Türkiye Ralli Şampiyonluğu‘nu da kazandı.

Dayanıklılık ve performans anlamında global bir başarıya dönüşen Fabia R5, satış konusunda da kendisini kanıtlamayı başardı.

Etiketler: skoda   fabia   r5   motor sporları   ralli  
В интеренете нашел нужный веб сайт , он описывает в статьях про солнечная электростанция 30 квт http://alt-energy.in.ua
https://onlyyou.od.ua

Поможем вам подобрать и https://www.kover-samolet.com.ua недорого с доставкой.