Skoda elektrikli konsepti Vision E'yi tanıttı

Skoda, gelecek vizyonunu gösteren Vision E konsept aracını tanıttı.
Bu haber 1437 kere okunmuş.04 Mayıs 2017, Perşembe - 11:06

Markanın büyüme stratejisinin bir parçası olan elektrikli konsept, aynı zamanda şirketin gelecekteki tasarım dilini de yansıtıyor.Vision E, Şangay Otomobil Fuarı’nda gösterildikten sonra Skoda Müzesi’nde sergilenmeye başladı.

Vision E 120 yıldan uzun bir geçmişe sahip Skoda tarihinin ilk elektrikli konsept aracı olarak dikkat çekiyor. Skoda Bağlantı servislerinin ve gelişmiş yardımcı sistemlerinin de gösterildiği araç, uzun bir menzile, kolay şarj teknolojisine ve düşük tüketime sahip.

Modüler elektrikli platformu üzerine yapılan Vision E, iki elektrikli motoruyla 225 kW güç çıkışına sahip. 180 km/s maksimum hıza sahip olan araç, verimli ve güçlü lityum iyon bataryalarla 500 km menzil sunuyor. Uzun aks aralığıyla geniş bir iç hacim sunan Vision E, SUV tarzı yüksek oturma pozisyonunu ve coupe otomobillerin dinamik çizgilerini bir araya getiriyor.

2011’de Vision D, 2014’te Vision C ve 2016’da Vision S ile tasarım dilini giderek geliştiren marka, şimdi ise Vision E ile tasarım dilini yeni bir seviyeye taşıdı.

Skoda, 2019’da üretilecek plug-in hibrit araçlara ek olarak 2025 yılına kadar tamamen elektrikli beş aracı yollara çıkarmaya hazırlanıyor. Buna göre her satılan dört araçtan biri plug-in hibrit veya tamamen elektrikli olacak.

Etiketler: otomobil   skoda   vision   e   konsept   elektrikli araba   şarj   menzil   mesafe   kaç   kilometre   gider   haber   haberler   haberi   haberleri  
У нашей фирмы авторитетный интернет-сайт с информацией про Coin-Active hyip.
У нашей фирмы классный интернет-сайт со статьями про Велосипед Author купить http://velomarket.org.ua/category/velosipedy-author/
также читайте youtube.com