Sigorta Birliği'nden, darbe girişimi mağdurlarına destek

Türkiye Sigorta Birliği'nden yapılan açıklama ile darbe girişimde mağdur olan araç sahiplerine destek verileceği açıklandı.
Bu haber 1937 kere okunmuş.20 Temmuz 2016, Çarşamba - 14:17

Sigorta Birliği "Sektörümüz 15 Temmuz'da yaşanan olaylarda araçları hasar gören kasko sigortası sahiplerinin maddi zararlarının teminat kapsamında olmamasına rağmen karşılanması yönünde gerekli özeni gösterecektir" açıklamasında bulundu.

Türkiye Sigorta Birliği'nden (TSB) yapılan açıklamada,  "Sektörümüz 15 Temmuz'da yaşanan olaylarda araçları hasar gören kasko sigortası sahiplerinin maddi zararlarının teminat kapsamında olmamasına rağmen karşılanması yönünde gerekli özeni gösterecektir" denildi.

Birlikten Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin  açıklama yapıldı

Son yaşanan elim hadiseler nedeniyle devletin ve milletin yanında  olunduğu aktarılan açıklamada Birliğin, devletin ve milletin yanında yer aldığı  vurgulandı.

Açıklamada, "Sigorta sektörü olarak geleceğimizin teminatı olan  demokrasimize inancımızla ülkemiz için var gücümüzle çalışmaya devam etmekteyiz.  Sektörümüz 15 Temmuz'da yaşanan olaylarda araçları hasar gören kasko sigortası  sahiplerinin maddi zararlarının teminat kapsamında olmamasına rağmen karşılanması  yönünde gerekli özeni gösterecektir." ifadelerine yer verildi.

Etiketler: otomobil   kaza   fetö   terör   darbe   girişim   ezilen   araba   tank   haberler    
www.ka4alka.com.ua/poslekursovoe/gonadotropin

www.topobzor.info/samye-nadezhnye-brokery/

http://profvest.com