Rolls-Royce'dan göz kamaştıran tasarım

Rolls-Royce Motor Cars Bespoke tasarım ekibi kişiye özel lüks otomobil üretiminin Rolls-Royce demek olduğunu doğrulayan tek seferlik göz kamaştıran bir otomobil yarattı.
Bu haber 1233 kere okunmuş.02 Şubat 2017, Perşembe - 10:37

Modern konforun gerçekliğini yansıtırken Serenity, kusursuz dokumalarıyla gösterişli lüks otomobil iç dünyasını baştan yaratacak. Bu özgün tasarım sadece Rolls-Royce Motor Cars’ın sunabileceği sanatçılık, yaratıcılık ve ayrıntıcılığın bir kanıtı olarak gösteriliyor.Markanın Bespoke tasarım ekibi bu otomobili üretirken krallara ve kraliçelere, imparatorlara ve imparatoriçelere yaraşan Rolls-Royce otomobillerinin gösterişli iç tasarımlarından ilham alırken aynı zamanda Avrupa mobilyasının çağdaş yorumlarıyla Japon Kraliyet Kimono tasarımlarını yenilikçi, modern ve huzur verici bir şekilde Rolls-Royce iç tasarımına uygulamak adına birleştirmişlerdir.

 

Etiketler: otomobil   rlls   royce   tasarım     makan   lüks   konfor   rahat   araba   süspansiyon   maun   kaplama   dekoratif   dekor   araba   haber   haberler   haberleri  
www.granit-sunrise.com.ua

www.medicaments-24.com

https://showroom-kiev.com.ua