Pistlerden yollara ortak yolculuk

Türkiye'nin öncü finans kuruluşlarından Ata Yatırım, Ocak ayı strateji raporunda, yeni dönem beklentilerine yer verdi. Kredi Garanti Fonu ve teşviklerin etkisiyle 2017'yi yatırım ortamının iyileştiği bir sene olarak değerlendiren Ata Yatırım, 2017 yılının 2012'den bu yana en iyi yabancı portföy girişinin olduğu sene olarak kayıtlara geçtiğini belirtti.Politik gerginliklerin piyasalar üzerinde kısıtlı etki yarattığına dikkat çeken kurum, kar büyüme görünümünün 2017’ye göre daha sınırlı ol
Bu haber 572 kere okunmuş.08 Şubat 2018, Perşembe - 06:45

~Pirelli mühendisleri, mümkün olan en iyi ürünü ortaya çıkarmak amacıyla özellikle P1 için lastik geliştirme konusunda McLaren ile kapsamlı işbirliğinin yanı sıra motor sporlarından alınan derslerden de yararlandı.

Spor otomobil kimliğini gizlemeyen McLaren Senna, GT3 araçların yol için yaratılmış bir versiyonunu andırıyor. Muazzam gücü (800 beygir), olağanüstü karbon fiber şasisi, yarış versiyonlarından türetilen sofistike süspansiyon sistemi ve en ileri teknolojiyle geliştirilen aerodinamiği bu otomobili özel kılıyor.

Böyle önemli özellikler, ekstrem hızlanmaya ve aerodinamik yüklere dayanabilme kabiliyetine sahip lastiklerin özel olarak geliştirilmesini gerektirdi.

Belirlenen hedeflerin tümüne ulaşmak amacıyla malzemelere özel olarak dikkat gösteren Pirelli, en üstün performansa uygun olanları seçmenin yanı sıra hafif ve optimal tasarımla mükemmel güvenirlik ve amaca uygunluk sağladı.

Bu unsurların kombinasyonu, mükemmel dengeyi ve yol tutuşunu garanti ederken hassas dönüş, etkileyici kararlılık, her türlü sürüş koşulunda maksimum çekiş ve daha kısa mesafede frenleme sağlıyor.

Asimetrik profilleri ve yanakları olan yenilikçi lastik tasarımı, optimal yanal kararlılık sağlarken ön ve arka akslar arasındaki etkileşimi maksimuma çıkarıyor.

 

Etiketler: otomobil   pirelli   p zero   mclaren   senna   pist   yol   haber   haberi   haberleri  
https://antibioticlistinfo.com

best canadian online pharmacy

узнать больше pharmacy24.com.ua