Pick-up'lar konforları ile vites yüksetti

Cazip fiyatları ve işlevsellikleri ile ön plana çıkan Pick-up’lar konforlarıyla SUV’lara rakip oldular.
Bu haber 1571 kere okunmuş.26 Eylül 2016, Pazartesi - 11:30

Yeni nesil Pick-up’lar ticari kullanımlarının yanında artık konforlu yapıları ile ön plana çıkıyorlar. Genellikle Japon ve Amerikan markalarının hakim olduğu Pick-up pazarında Güney Koreli, Alman ve İtalyan markalar da dahil olarak hareketlenmeyi beraberinde getirdi.

Hatta ki son dönemde tanıtımını gerçekleştirmekte olduğu Alaskan modeli ile Renault da bu segmentte iddiasını ortaya koymmakta.

Arazi şartlarında yükle ve yüksüz ilerlemek isteyen maceracı, doğa sporları severler, şehirden uzaklaşmak isteyenler ve bozuk yollarda çalışanların öncelikli olarak tercih ettiği Pick-up’lar, günümüzde şehir içi kullanım için de oldukça uygun bir yapıya kavuştu.

Park asistanları, yeni nesil süspansiyon sistemleri, modern iç mekanları, geniş yaşam alanları, multimedya sistemleri ve kolay kullanım sağlayan özellikleri ile günümüz Pick-up’ları, SUV modellerine yakın bir kullanım sunmaya başladı.

Böylece SUV’lar ile benzer bir pazara hitap eden Pick-Up’lar  4x4 versiyonları ile zorlu arazi koşullarına da hakim bir tavır sergiliyor. Bu özelliklerine ek olarak Pick-up’lar uygun fiyatları ile ön plana çıkıyor. 

Etiketler: otomobil   pick-up   pazar   suv   satış   fiyat   rakip   araba   haberler   renault   ford   nissan   navara   fiat   mitsubishi   arazi   4x4    
www.top-obzor.com/smartfon-huawei-p9-lite/

Нашел в интернете интересный портал про направление Meizu X www.topobzor.info
Узнайте про интересный портал , он описывает в статьях про купить товары для взрослых https://topobzor.info