Petlas ve Starmaxx'ten kazandıran lastikler

Abdulkadir Özcan Şirketler Grubu’nun (AKO) amiral gemisi Petlas ve Starmaxx lastiklerinin kazandıran kış lastiği kampanyası başlıyor. Bu yıl Petlas veya Starmaxx kış lastiklerini tercih eden sürücüler, Mercedes – Benz GLA 200 veya Mazda MX-5 kazanma şansına sahip olacak.
Bu haber 2816 kere okunmuş.05 Eylül 2016, Pazartesi - 14:49

1 Eylül – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında 4 adet lastik alımında geçerli kampanyada, her 400 TL’lik alışveriş ile çekilişe katılma şansı elde edilecek. Otomobiller, Ocak ayında Ankara’da yapılacak törenle sahiplerine teslim edilecek.

KIŞ KAPIDA ARABALAR YOLLARDA

Araç sahipleri için kış mevsimi hiç bu kadar avantajlı olmamıştı. Petlas ve Starmaxx kış lastikleri, Türkiye’ye özel tasarım sırt desenleri, yüksek çekiş ve frenleme emniyeti ile güvenli sürüş keyfi sunarken, özel kampanyası ile kazandıracak. Kışın zorlu koşullarında güvenli sürüş keyfi yaşatan Petlas ve Starmaxx kış lastikleri, sürücülere Mercedes – Benz GLA 200 ve Mazda MX-5 kazanma şansı da sunuyor. Petlas ya da Starmaxx kış lastiklerini tercih eden ve birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 400 TL ve katları tutarında (her 400 TL için bir şifreli kart) 4 adet lastik alan herkes Mercedes ve Mazda için çekilişe katılabilecek. Yapılacak çekilişle binek, hafif ticari ve 4X4 araçlar için Petlas kış lastiği alan şanslı 3 kişi 2016 model Mercedes Benz GLA 200, Starmaxx lastiği tercih eden şanslı 2 kişi 2016 model Mazda MX-5 Power kazanacak.

Katılımcılar, fiş veya fatura karşılığında kasalarda verilecek üstü kapalı şifreli katılım kartında bulunan şifreyi, ad-soyad, adres, fiş/fatura no ve tarih bilgileri ile birlikte tüm GSM operatörlerinden 6635 kampanya hattına kısa mesaj göndererek veya lastiklerini Petlas’tan alanlar  internet sitesindeki, Starmaxx’tan alanlar ise internet sitesindeki formu doldurarak çekilişe katılabilecek.

Kazanan talihliler 6 Ocak 2017 tarihinde noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek. Sonuçlar 10 Ocak 2017 tarihinde kamuoyuna açıklanacak. Kampanya kapsamında verilecek otomobiller, Ocak ayında Ankara’da yapılacak törenle sahiplerine teslim edilecek.

AKO markalarının geçen yıl düzenledikleri kampanyada binek araç çekilişi talihlileri Ankara’dan Orhan Erdem, Deniz Aydın, İstanbul’dan Hüseyin Özcan, Tellioğlu Mühendislik, Eskişehir’den Halil Ayaz, Sivas’tan Asgürmum Basın Yayın Şirketi ve Kayseri’den Fatih Uzun olmuştu.

Aynı kampanyada ticari araç çekilişi talihlileri ise Ankara’dan Akdoğanlar Rotbalans ve Jant, İstanbul’dan Sultan Otomotiv, Adana’dan Tutarlar Lastik, Sivas’tan Gürün Otomotiv ve Tokat’tan Çelikpar Akü şirketleri olmuştu.

Etiketler: otomobil   petlas   starmax   kazandıran   lastik   kampanya   kış   lastiği   haberler