Otomobil şemsiyesi ile brandaya son

Kimse yeni yıkattığı otomobilin kirlenmesini ya da güneşin altında kalmasını istemiyor. Saydıklarımızın önüne geçmek için üretilmiş otomobil brandaları bulunuyor ancak biliyorsunuz bunlar çok kullanışlı olmuyor. Ayrıca bazı brandaların aracın gövdesine zarar verdiği de biliniyor. İşte tüm bunları unutturan otomatik otomobil şemsiyesi, gerçekten ilginç duruyor.
Bu haber 925 kere okunmuş.20 Nisan 2018, Cuma - 10:33

Lanmodo tarafından geliştirilen bu otomatik otomobil şemsiyesi, gerçekten normal bir şemsiye gibi görünüyor. Kapalı haliyle bagajda taşınabilen ürün, açıldığı zaman hemen hemen bütün araçları (Farklı boyutlar var) koruma altına alabiliyor. Aracın üzerine vakum ile takılan ürün, kablosuz kumandası ile saniyeler içerisinde açılabiliyor. Tek şarjla 45 gün boyunca kullanılabilen şemsiye, aracınızı hem yağmur hem kar hem de düşebilecek saksı / kiremit / oyuncak gibi objelere karşı koruyabiliyor. Fiberglas malzemeden üretildiği için çok sağlam olan ürün, 30 saniyede kurulabiliyor. Kurulum sonrası şemsiyeyi açmak ise söylendiği kadarıyla sadece 8 saniye sürüyor.

Etiketler: otomobil   araç   şemsiye   branda   araba   kapama   güneşten   koruma   haber   haberler   haberi   haberleri  
www.porn4you.info

Предлагаем https://buysteroids.in.ua у нашего менеджера.
Наша организация предлагает https://crystalforest.com.ua у нашего менеджера.