OGD’nin ödülü İstanbul Auto Show’da!

Renault, İstanbul Autoshow 2017'de yer alan standında OGD üyelerinin oylarıyla seçilen Türkiye'de Yılın Otomobili ödülünü sergiliyor.
Bu haber 928 kere okunmuş.20 Nisan 2017, Perşembe - 21:03

Renault İstanbul Auto Show 2017’deki standında OGD üyelerinin oylarıyla birinci olduğu Türkiye’de Yılın Otomobil ödülünü sergiliyor. Standında özel bir bölmede bu birinciliğe yer ayıran Renault Mais Genel Müdürü Berk Çağdaş açılış konuşmasında da bu ödüle verdikleri önemi ayrıca dile getirdi.

OGD (Otomotiv Gazetecileri Derneği) tarafından geçen hafta Türkiye’de Yılın Otomobili seçilen Megane Sedan da yeni ünvanı ile standın en gözde modelleri arasında yerini alıyor.

Renault Mais Genel Müdürü Berk Çağdaş, konuşmasını gerçekleştirdiği basın toplantısında, “İstanbul Autoshow, 2017 yılında bizim için otomotiv sektörünün en önemli etkinliklerin başında geliyor. Markamıza ait inovasyon ve yeni teknolojileri müşterilerimizle buluşturacağımız önemli bir organizasyon. Türkiye’de otomotiv sektörünün önde gelen oyuncularından biri olarak Autoshow organizasyonunda yer almanın bir anlamda sektöre destek olacağını düşünüyoruz" dedi.

Etiketler: otomobil   renault   megane   sedan   türkiye'de   yılın   otomobil   araba   tüyap   autoshow   istanbul   2017   haber   haberler   haberi   haberleri