Mutlu Akü sosyal medyada birinci

Türkiye’nin 1 numaralı akü markası Mutlu, sosyal medya ödülleri Social Media Awards Turkey 2018’de Otomotiv Yan Sanayi kategorisinde birinci olarak altın ödülün sahibi oldu.
Bu haber 573 kere okunmuş.03 Mayıs 2018, Perşembe - 11:22

Türkiye’nin sosyal medyada en başarılı marka ve projelerinin ödüllendirildiği Social Media Awards Turkey 2018’in kazananları belli oldu. BoomSonar ve Marketing Türkiye iş birliği ile gerçekleştirilen ödül töreninde BoomSonar’ın Sosyal Medya Marka Endeksi’ne göre 1 Mart 2017 - 1 Mart 2018 tarih aralığında sosyal medyada yayınlanmış en başarılı işler ve markalar ödüllendirildi. 

 

Markaların sosyal medyada gösterdikleri performanslarının tarafsız ve veriye dayalı olarak hazırlanan SocialBrands sosyal medya marka endeksi sonuçlarına göre değerlendirilen Veri Analitiği alanında; Otomotiv Yan Sanayi kategorisinde Mutlu Akü altın ödülün sahibi oldu. Veriler ve sıralama SocialBrands’in 30’dan fazla algoritmasını temel alınarak belirleniyor ve sonuçlar bağımsız denetim şirketi Deloitte tarafından da onaylanıyor. 

Ürün ve sektörüyle ilgili tüm gelişmeleri sosyal medya hesaplarına taşıyan Mutlu Akü, mecraya ve hedef kitleye doğru iletişim yaparak “Sosyal Medya Marka Endeksi” nde kendi kategorisinde sosyal medyanın da 1 numarası oldu.

Etiketler: Otomobil   mutlu   akü   sosyal   medya   sraba   lider   haber   haberler   haberi   haberleri  
узнать больше

В интеренете нашел нужный веб сайт на тематику Btc-Farm платит.
www.babyforyou.org