Lexus'un uzay aracı kırmızı halıda boy gösterdi

Sadece bir otomobil değil bir yaşam tarzı markası olan Lexus, bir ilke daha imza atarak merakla beklenen Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu Filmi için tasarladığı uzay aracı SKYJET ile prömiyere katıldı.
Bu haber 839 kere okunmuş.21 Temmuz 2017, Cuma - 09:11

Merakla beklenen macera filminin galası, Hollywood’da Grauman’ın Çin Tiyatrosu’nda gerçekleştirildi. 28. Yüzyılın uzay aracı da, filmin ünlü oyuncuları Cara Delevingne ve  Dane DeHaan’ın yanında kırmızı halıda sergilendi.

Başrolde yer alan Cara Delevingne ve  Dane DeHaan’ın yanı sıra filmin oyuncuları Rihanna ve Kris Wu da galaya katılarak SKYJET ile fotoğraf çektirdi. Avrupa sinemasının en büyük bütçeli filmi olan Valerian’a büyük bir ilgi gösterildi.

Lexus tasarımcıları tarafından yapılan ve markanın etkileyici tasarım dilinden ilham alan SKYJET, 700 yıl sonraki geleceği temsil ediyor. Lexus’un ikonik detaylarına sahip SKYJET, aynı zamanda Yapay Zeka ve hidrojen yakıtı teknolojilerini de kullanıyor.

Bir kitap uyarlaması olarak beyaz perdeye aktarılan Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu, Türkiye’de de 27 Temmuz’dan itibaren vizyona girecek.

Etiketler: otomobil   lexus   uzay   aracı   film   araba   uçan   yolculuk   haberler   haberi   haber   haberleri  
Узнайте про важный интернет-сайт на тематику Упаковочное оборудование http://np.com.ua
https://akkumulyatory.net

https://pillsbank.net