Lexus LC 500 Avrupa'yı geziyor

Japon Otomotiv devi Lexus, yeni lüks coupe modeli LC’yi 6 ay boyunca 25 şehrin bulunduğu Avrupa turuna çıkardı.
Bu haber 1692 kere okunmuş.30 Mayıs 2016, Pazartesi - 16:10

Şuana dek Amsterdam ile Madrid şehirlerinde turu yapılan Lexus LC, meşhur V8 motoru ve eşsiz sesi ile büyük derecede ilgi odağı oldu. Çarpıcı tasarımı ve sürüş özellikleriyle öne çıkan süper coupe’nin sonraki durağı ise 24 Saat yarışlarının yapıldığı Yeşil Cehennem olarak adlandırılan Nürburgring oldu. Lexus LC, ayrıca Almanya’nın tanınmış eserlerinin önünde gerçekleşen fotoğraf çekimlerinin de yıldızıydı. Avrupa turnesine devam eden LC, Köln’e uğradıktan sonra Haziran ayının ortasında İngiltere’de düzenlenen ve tüm dünyada büyük bir ilgiyle takip edilen “Goodwood Festival of Speed”de bulunacak.

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de gelecek sene itibariyle satışa sunulacak olan LC 500’ün, iki motor seçeneği bulunuyor. Hibrit LC 500h, 3.5 litre V6 benzinli motoru ile Multi StageHybrid / Çok Aşamalı Hibrit sistemini birleştiriyor. Benzinli olan LC 500 ise 5.0 litre V8 benzinli motorunu yeni geliştirilen ve lüks bir otomobilde ilk kez sunulacak olan 10 kademeli otomatik şanzımanla buluşturuyor.

 

Etiketler: otomobil   haber   lexus   lc   500   avrupa   europe   tour   tur   gezi   v8   engine   motor   ses   exhaust   sound    
самые красивые свадебные платья

Этот интересный портал про направление https://agroxy.com.
http://pillsbank.net