Lassa, Ramazan'ı sürücülerle geçirdi

Lassa, bu yıl ilk kez gerçekleştirdiği ve 15 Temmuz’da tamamladığı Ramazan Şenliği ile hafif ticari ve ticari araç sürücülerine desteğini sürdürüyor. Ticari araçlarda lastik diş derinliği konusunda farkındalık artırmayı amaçlayan etkinliğin ilki 22 Haziran’da İstanbul’da gerçekleştirildi. Lassa Ramazan Şenliği, Ramazan ayı boyunca 8 şehirde 15 gıda halini ziyaret etti.
Bu haber 1427 kere okunmuş.21 Temmuz 2015, Salı - 14:54

Lassa bu yıl ilk kez gerçekleştirdiği “Lassa Ramazan Şenliği” projesi ile hafif ve ticari araç kullanıcılarına destek verdi. 22 Haziran’da yola koyulan Lassa Ramazan Şenliği ekibi, İstanbul Mega Center Gıda Toptancısı’nda gerçekleşen ilk etkinliğin ardından 15 Temmuz’da sona eren etkinlikte 8 farklı şehirde 15 gıda halini ziyaret ederek, hal esnafı, hafif ticari ve ticari araç şoförleriyle bir araya geldi.

Lassa, bu etkinliklerle ticari araçlarda lastik diş derinliğinin önemini anlatmayı ve bu konuda farkındalık artırmayı hedefledi. Ramazan boyunca halleri dolaşan Lassa, hafif ticari ve ticari araç şoförleriyle bir araya gelerek ücretsiz lastik muayenesini gerçekleştirdi. Lassa Ramazan Şenliği ekibi, sürücülerle sahurda da bir araya gelerek ikramlarla ve oyunlarla trafikte emniyetli sürüş konusunda reflekslerin önemine dikkat çekti.

www.optiontradingstrategies.net/binary-options-guides/

www.adulttorrent.org

У нашей организации популярный блог , он рассказывает про www.kover-samolet.com.ua.