Kuzey Kıbrıs Rallisi'nde bir saniye fakla ikincilik

Kuzey Kıbrıs Ralli Şampiyonası’nın 3. Ayağı Mağusa Hendek Rallisi’ni TOKSPORT WRT pilotları Mustafa Bulutoğulları-Ahmet Özerdem 0,8 saniye farkla ikinci olarak tamamladı.
Bu haber 1438 kere okunmuş.21 Haziran 2016, Salı - 14:17

Ford Fiesta R2 ile yarışan bir diğer TOKSPORT WRT ekibi Bora Manyera-Deniz Fahri ise büyük bir çekişmenin yaşandığı A6 sınıfında birinci oldu.

Hendek etabının iki kez geçildiği Sprint Ralli’nin ilk geçişinde, Mustafa Bulutoğulları lastik patlatarak zaman kaybetti. Ford Fiesta RS WRC ile yarışan Bulutoğulları-Özerdem ikilisi, ikinci etapta bu farkı kapatsa da birincilik için yeterli olmadı. Birincinin yalnızca 0,8 saniye gerisinde finiş gören TOKSPORT WRT pilotları, şampiyonluğun en büyük adayı. İki çeker otomobillerin rekabetinde ise kazanan isim Bora Manyera oldu. Ford Fiesta R2 ile yarışan Manyera-Fahri ekibi, ikincinin bir dakika önünde finişe ulaştı ve en hızlı iki çeker olarak A6 sınıfını birinci bitirdi.

Kuzey Kıbrıs Ralli Şampiyonası, 2 – 3 Temmuz tarihlerinde organize edilecek 4. Ayak yarışı ile devam edecek.

Etiketler: otomobil   kuzey   kıbrıs   rallisi   birinci   mausa   hendek   ikinci   tok   sport   wrt   ikinci   mustafa   bulutoğulları   ahmet   özerdem    
Купить диплом в Хабаровске

Предлагаем apach.com.ua в любом городе.
profvest.com