Körfez'de 3 yarış bir arada

Otomobil severler 10 Haziran Pazar günü Drift, Klasik otomobil slalom yarışı ve Fiat Egea'ların yarıştığı yarışta 3 farklı heyecanı aynı anda yaşama fırsatı bulacaklar.
Bu haber 392 kere okunmuş.08 Haziran 2018, Cuma - 09:38

Drift Otomobil Sporları Kulübü tarafından düzenlenen ve PWR Balata‘nın ana sponsorluğunu üstlediği 2018 Apex Masters Türkiye Drift Şampiyonası’nın ikinci yarışı 10 Haziran Pazar günü Körfez Yarış Pisti’nde gerçekleştiriliyor. Spor Toto, Red Bull, Power FM, Motul ve Strong Tuning tarafından desteklenen yarış, yerli ve yabancı sporcuların güçlü otomobillerin bol dumanlı kapı kapıya mücadelelerine sahne olacak. Saat 11:00’den itibaren antrenman turları ile başlayacak olan organizasyonda eşleşmeler de 13:30’da başlayacak.

KASK Kulübü’nün Klasik Otomobil Slalom Yarışı ve Fiat Egea’lar ile gerçekleştirilen genç yetenek keşfetme projesi TOSFED Yıldızını Arıyor ilk dönem son iki yarışı da Körfez pistinde olacak. Bu yarışların ardından en yüksek puanı toplayan genç sporcu, TOSFED’in ilk yıldızı olacak ve kariyerine TOSFED sporcusu olarak devam edecek.


 

там

www.xn----htbbbqamuljibcwx0bn.com

посмотреть pureshop.com.ua