Kia, yeni 2019 Forte Sedan'ı Detroit Otomobil Fuarı'nda tanıttı.

Daha önce kamuflajlı olarak kameralara yakalanan Forte, Stinger modeli ile benzer tasarım özellikleri gösteriyordu. Şimdi ise örtüsünü tamamen kaldırdı.Yeni modelin Stinger’ ın biraz daha sade hali olmuş diyebiliriz.
Bu haber 1040 kere okunmuş.17 Ocak 2018, Çarşamba - 07:37

Tasarım olarak baktığımızda uzun bir kaput ve kısa bir gövde görüyoruz.Bu da Stinger’ a benzer bir Fastback tarzı benimsendiğini gösteriyor.Far tasarımında ise Sportage modelinde gördüğümüz bir tarz kullanılmış.

Forte, selefine göre 81 cm daha uzayarak hem kabin de daha geniş bir alan hem de bagaj hacminde daha geniş bir hacim sunacak.Yükseklik ise 12 mm arttırılırken, genişlik 1798 mm’ ye çıkartılmış.

Kabinde ise Stinger'dan esinlenilen gösterge tablosunda yuvarlak delikler, 8 "renkli dokunmatik ekran, yumuşak dokular, net çizgiler  ve küçük düğmeler görülüyor.Yeni Forte' de Apple Carplay ve Android Auto standart olarak geliyor. Ayrıca SMS' lerin sesli olarak okunabildiği bir sistem de eklenmiş. Bir diğer kullanışlı özellik ise kablosuz şarj istasyonu.

Motor seçeneği olarak ise şuan 2.0 litrelik ünite tanıtıldı. 147 hp gücünde olan ünite, 100 km’ de 6,7 litre yakıt tüketimi gerçekleştiriyor.

Etiketler: otomobil   yeni   kia   2019   forte   sedan   detroit   fuar   2018   haber   haberi   haberleri  
http://alt-energy.in.ua

http://xn----htbbbqamuljibcwx0bn.com

еще по теме pureshop.com.ua