Kaynaşlı yarışında TEXXOFF takımı galip geldi

Türkiye Trial Şampiyonası’nda sezonun altıncı yarışı 7 takım 14 araç ve 28 sporcu katılımı ile 15-16 Ekim tarihlerinde Kaynaşlı Motorsporları Merkezi’nde gerçekleştirildi.
Bu haber 997 kere okunmuş.18 Ekim 2016, Salı - 09:48

Aynı anda start alan, 2 araç ve 4 sporcudan oluşan takımların, zorlu arazi şartlarında birbirlerine destek olarak tamamlamaya çalıştıkları organizasyon kısa adı DOSOD olan Düzce Offroad Kulübütarafından Düzce Belediyesi ve Kaynaşlı Belediyesi katkılarıyla organize edildi.

Tek aracın gücü ile aşılamayacak çetin engelleri, en uygun stratejileri kullanarak, en kısa zamanda aşmak için mücadele eden ekipler arasındaki 2 günlük zorlu mücadele sonunda 2 saat 5 dakika 16 saniyelik toplam zamanı ile Jeep Cherokee ile yarışan Emirhan Kutlu-Ali Çapan ve Jeep CJ8 ile yarışan Uğur Demirci-Muhammed Zor ekiplerinden kurulu Texxoff takımın günün kazanı olmayı başardı.

Suzuki Vitara ile yarışan Ertan Uçar-Mehmet Berat Atagün ve Şencan Özkurt-Fuat Sarper’den oluşan Team Mobil1’in 2 saat 15 dakika 46 zamanı ile ikinciliği elde ettiği yarışın üçüncüsü ise, 06:54.17’lik zamanları ile Land Rover’lar ile yarışan Selim Ustaoğlu-Ali Demirarak ve Osman Balkı-Cemafer Bulut ekiplerinden oluşan Kayalar takımının oldu.

2016 Türkiye Trial Şampiyonası’nda sezonunun 7. ve son yarışı 05-06 Kasım tarihlerindeBeykoz Offroad Kulübü (BEYOFF) tarafından İstanbul’da organize edilecek.

Etiketler: otomobil   off   road   yarış   kaynaşlı   araba   habberler   arazi   çamur   batak    
www.poliv.ua

Нашел в интернете популярный блог с информацией про https://velotime.com.ua.
В интеренете нашел интересный web-сайт , он описывает в статьях про ковровая дорожка узнать больше