İstanbul'da şaşırtan trafik yoğunluğu

Hafta başı olan Pazartesi günleri İstanbul’da en yoğun sabah trafiğinin yaşandığı gün iken bugünün tablosu akıcılığı ile şaşırttı.
Bu haber 1227 kere okunmuş.29 Ağustos 2016, Pazartesi - 10:30

İstanbul'da trafiğin en yoğun olduğu zaman dilimlerinden biri de, Pazartesi gününün sabah saatleri. Haftanın ilk iş gününde, özellikle sabah saatlerinde İstanbul trafiği adeta kilitleniyor. Ancak bu sabah alışılmışın dışında bir durum yaşandı.

İBB'nin trafik yoğunluğu haritası yüzde 27 olarak gösterirken, bir çok noktada kırmızı (yoğun) olarak görmeye alışık olduğumuz noktalar yeşil (akıcı) renkte hafta başına karşıladı. Trafiğin bu denli rahat olmasında cuma günü açılan Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün de katkısı bulunuyor.

Üçüncü köprünün açılması ile birlikte ağır vasıta araçlar İstanbul trafiğine sokulmuyor. Daha önce şehre girip İstanbul'un içinde köprü geçiş saatlerine kadar bekleyen araçlar şimdi doğruca Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne yönlendiriliyor.

Saat 9.30 itibariyle İstanbul trafiğinin yoğunluk haritası...

Etiketler: otomobil   istanbul   trafik   yoğunluk   haritası   ibb   nasıl   açık   yoğun   harita   3.köprü   yavuz   sultan   selim   köprüsü   haberler  
Был найден мной авторитетный интернет-сайт , он описывает в статьях про дизайн интерьера цена еще по теме
читать дальше chemtest.com.ua

www.bestseller.reviews