Intercity İstanbul Park'ta "Zafer Konvoyu"

Bu yıl 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları çerçevesinde İstanbul’da çok renkli ve anlamlı bir organizasyon da gerçekleştirilecek.
Bu haber 604 kere okunmuş.29 Ağustos 2018, Çarşamba - 16:09

Yarım yüzyılı devirmiş klasik otomobiller, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 96’ncı yılı kutlamaları kapsamında Intercity İstanbul Park Formula 1 pistinde Türk bayraklarıyla konvoy oluşturup, zafer turu atacaklar.

İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği ve Intercity Istanbul Park işbirliğinde gerçekleştirilecek etkinliğe 100’ün üzerinde klasik araç katılacak ve 5.5 km’lik Formula 1 pistinde “Zafer Konvoyu” oluşturulacak. Formula 1 pistinde atılacak turun ardından klasik araçlar sahil yolu üzerinden Bağdat Caddesi’ni geçecekler ve son durakları olan Kadıköy’e varacaklar.

İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği’nin organizasyonunda, Intercity İstanbul Park’ın destekleriyle gerçekleşecek etkinlikte, milli mücadelemizde birer mihenk taşı olmuş zaferlerimizin ve cumhuriyet kazanımlarıyla elde edilmiş milli bayramlarımızın, Türk ulusu var olduğu müddetçe en coşkulu şekilde kutlanması gerekliliğine dikkat çekilmiş olacak.

 

TARİH:            30 AĞUSTOS 2018 PERŞEMBE

11.00               İSTANBUL PARK FORMULA 1 PİSTİ – TUZLA

14.00               BAĞDAT CADDESİ - KADIKÖY

 

Etiketler: otomobil   intercity   istanbulpark   zafer konvoyu   araba   haber   haberler   haberi   haberleri    
Узнайте про нужный веб портал про направление Профессиональная газовая плита купить https://apach.com.ua
https://militarycenter.com.ua/glushiteli.html

Наш популярный сайт со статьями про казено онлайн onlinecasinoplanet.net