Gerçeği fiyatına maket otomobil

Hazarfen Havalimanı’nda düzenlenen model uçak ve model otomobil pistleri açılışında süzenlenen sergide, gerçeği le birebir aynı görünüme sahip maket bir otomobil 50.000 TL değerinde satış fiyatı ile görenleri hayran bıraktı.
Bu haber 1204 kere okunmuş.01 Haziran 2016, Çarşamba - 15:16

Gerçeğinin dörtte biri büyüklüğe sahip maket otomobilin kaputunun altında gerçek bir V8 motor bulunuyor. 14.500 euro satış fiyatı ile dikkat çeken otomobilin orjinali ile birebir aynı tasarıma sahip olduğunu belirten sahibi Ceyhun Işık, “Firmamız bünyesinde görmüş olduğunuz aracı üretmekteyiz. Bu aracın ölçüsü 1/4’tür. Gerçeğinin dörtte biri ölçeğinde küçük bir araç. Üzerinde gerçek V8 motoru var. 6 beygir gücünde. Üç ileri bir geri vitese sahip. İbreleri, farları, kapıları, camlarıyla her şeyi ile aktif bir araç. Bunun haricinde, komple firmamız tarafından üretiliyor. Sadece motoru hazır alınıyor. Bu araçtaki en büyük özellik gerçeğine yakın olması ve emeğin çok büyük olması. Bu aracın satış fiyatı 14 Bin 500 Euro’dur. Buna bu değeri katan ayrıntıların gerçeğine yakın olması. Hem görsel hem de fonksiyonel ayrıntıların gerçeğine birebir olmasıdır” ifadesini kullandı.

 

Organizasyonu düzenleyen RC Clup kurucu üyesi Hadi Dostgül, “Hezarfen Radyo Kontrollü Modeller Kulübü olarak, Hezarfen Havalimanı içerisindeki tesislerimizde işletmeyi üstlenmiş bulunmaktayız. Bu vesileyle tüm modelcilerin faydalanabileceği bir oluşum meydana getirdik. Off-Road, On-Road, Model Uçak ve Helikopter pistlerimiz bulunmaktadır. Ülkemizdeki tüm modelcileri kucaklayan bir yer olmasını amaçlıyoruz ve hizmetlerimiz bu yönde. Bunu bir lansman olarak biz düzenledik. Burada bir yönetim değişikliği oldu. Bu değişikliği duyurmak için bu etkinliği organize ettik. Burada katılımcı firmalarımız var. Bugün yaptığımız etkinliklerle model uçak ve model otomobil yarışları düzenleyeceğiz” dedi.

 

Etiketler: otomobil   gerçeği   fiyatına   maket   rc   club   yarış   pist    
онлайн книжный магазин

В интеренете нашел интересный блог со статьями про Купить Сиалис гель www.pharmacy24.com.ua
ivf-lab.com