Galip Atar İzmir podyumunda

Uluslararası arenada ülkemizi başarıyla temsil eden Milli Sporcumuz Galip Atar , Türkiye Pist Şampiyonası’nın İzmir Ülkü Park’ta organize edilen 4. Ayak yarışlarında Super Grup’ta bir birincilik ve bir üçüncülük elde ederek iki kez podyuma çıkma başarısı gösterdi.
Bu haber 1191 kere okunmuş.05 Ekim 2016, Çarşamba - 11:58

BMW 320 TC otomobili ile Super Grup şampiyonluğunu hedefleyen milli sporcu, iki kez podyuma çıktığı haftasonunda topladığı 16 puan ile grubunun en başarılı ismi oldu. Super Grup ilk yarışını üçüncü sırada tamamlayan Atar, günün ikinci yarışını kazanarak şampiyonluk hedefine bir adım daha yaklaştı. Galip Atar, son yarış önesi Türkiye Şampiyonası sıralamasında yalnızca 4 puan fark ile ikinci sırada bulunuyor.

Bir yıl aradan sonra ilk kez direksiyonuna geçtiği Porsche 997 GT3 ile Maxi Grup’ta yer alan Atar, sıralama turlarına katılamadığı için ilk yarışta son sıradan start aldı ve yarışı 5. sırada tamamladı. Maxi Grup ikinci yarışında ise lider durumda iken rakibinin teması ile yoldan çıkarak pozisyonunu kaybedince bu yarışta da 5. sırada finiş gördü.

Türkiye Pist Şampiyonası 22 – 23 Ekim tarihlerinde İzmir Ülkü Park’ta organize edilecek son ayak yarışları ile son bulacak.

Etiketler: otomobil   motorsporları   galip   atar   araba   haberler   pist   yarış   izmir   ülkü    
Наш важный интернет-сайт про направление Стол тепловой np.com.ua
В интеренете нашел нужный сайт , он рассказывает про http://budmagazin.com.ua.
Узнайте про полезный портал про направление тури в тайланд.