Galip Atar Fransa'da piste çıkacak

Ferrari Challenge Europe’da şampiyonluk mücadelesi veren milli sporcu Galip Atar, 21-23 Temmuz tarihlerinde Fransa’nın Paul Ricard Pisti’nde gerçekleşecek serinin 4. Ayağında start alacak. Galip Atar, Fransa’da kazanarak 458 Challenge EVO kategorisinde şampiyona liderliğine yükselmeyi hedefliyor.
Bu haber 808 kere okunmuş.20 Temmuz 2017, Perşembe - 09:09

Sezona Avrupa şampiyonluğu hedefiyle başlayan İzmirli sporcu, ilk üç yarış sonrasında kategorisinde ikinci sırada bulunuyor. Uzun bir aradan sonra önümüzdeki yıl tekrar Formula 1 yarışlarına ev sahipliği yapacak olan Paul Ricard Pisti’nde Lemans Series ve MotoGP gibi Dünya’nın en önemli şampiyonaları organize ediliyor. Önceki yıllarda Avrupa Binek Otomobiller Şampiyonası’nda (ETCC) Paul Ricard Pisti’nde start almış olan Atar, 5.800 metre uzunluğundaki ünlü pistte terübe sahibi.

4 farklı kategoride toplam 42 sporcunun mücadele edeceği yarış, Cuma günü yapılacak test ve serbest antrenmanlar ile başlayacak, Cumartesi ve Pazar günleri Türkiye saati ile 16:35’de başlayacak iki ayrı yarış ile son bulacak.

Etiketler: Galip Atar   Fransa   Pist   yarış   otomobil   yarış otomobili   araç   haber   haberleri   pist  
В интеренете нашел нужный портал , он описывает в статьях про velotime.com.ua.
Предлагаем вам со скидкой https://etalon.com.ua у нашего менеджера.
Нашел в интернете нужный портал на тематику бисквитные палочки www.tokyozakka.com.ua