Ford yeni Ranger, 10 ileri otomatik şanzımanını tanıttı

Ford, Detroit Otomobil Fuarı‘nın açılış gününde iddialı pickup modeli Ranger’ın makyajlı versiyonunu duyurdu. Yeni Ford Ranger‘a makyaj ile gelen yenilikler:
Bu haber 905 kere okunmuş.17 Ocak 2018, Çarşamba - 07:43

Ford Ranger, yeni motor ve şanzıman seçenekleriyle iddialı!

Detroit’te tanıtılan yeni Ranger, kozmetik olarak pek bir değişikliğe uğramamış. Aracın ön yüzünde panjura yeni bir petek formu kazandırılırken, tampon da daha agresif şekilde yeniden tasarlanmış. Yeniden tasarlanan kasa kapağı, stop grubu ve iç mekanda yapılan küçük dokunuşlar diğer detaylar olarak dikkat çekiyor.

Ford mühendisleri, aracın zaten iyi olan arazi yeteneklerini daha da geliştirmek için sıkı bir çalışmaya imza atmış. Dana Trac-Lok kilitli süspansiyon elektrik desteğine sahipken, direksiyon ve gaz tepkimelerini ayarlayabilmek için 8 modlu arazi yönetim sistemikullanıcılara sunuluyor. Ayrıca şasinin daha rijit bir yapıya kavuşması adına şasideki çelik mukavemeti da arttırılmış. Otomatik panik freni, şerit takip sistemi, adaptif hız sabitleme, kör nokta uyarısı ve yaya tespit sistemi makyajdan sonra gelen güvenlik yenilikleriarasında yer alıyor.

Yeni Ford Ranger’ın kaputunun altında 2.3 litrelik yeni Ecoboost turbo motoru görüyoruz. Bu motor 10 ileri otomatik şanzıman ile eşleşirken, dört tekerden çekiş opsiyonelolarak sunulacak. Ayrıca motorun güç değerleri tam olarak açıklanmasa da yeni Mustang’de 310 beygir güç ve 475 Nm tork sunduğu biliniyor. Bu yılın sonunda satışa sunulacak aracın fiyat detayları ise henüz belli değil.

Etiketler: otomobil   ford   yeni   ranger   10   ileri   otomatik   şanzıman   tanıttı   duyurdu   haber   haberi   haberleri  
Узнайте про важный портал на тематику стоимость дизайна интерьера www.tsoydesign.com.ua/
www.topobzor.info

У нашей компании нужный веб сайт с информацией про отопление без газа.