Fiat'tan büyük indirim

Fiat markalı ticari araç sahibi olmak isteyenler için benzersiz fırsatlar sunan Ekim kampanyası kapsamında hem indirimler hem de düşük faizli avantajlı kredi imkanları sağlanıyor. 35 bin 740 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabilen Fiat ticari araç modellerinde Ekim ayı boyunca 14 bin TL’ye varan benzersiz indirim avantajları sunuluyor.
Bu haber 1570 kere okunmuş.22 Ekim 2015, Perşembe - 19:27

Ekim ayında Fiat Doblo, Fiat Fiorino ve Fiat Pratico modellerinden birini satın almak isteyenler, 7 bin 500 TL’ye varan indirimlerden yararlanırken aynı zamanda Fiat ve Koç Fiat Kredi iş birliğiyle sunulan 20 bin TL’ye kadar cazip kredi kullanma ayrıcalığına sahip oluyorlar. Fiat Doblo, Fiorino ve Pratico modellerinde 20 bin TL’ye kadar 20 ay vade ve yüzde 0.99 faizli kredi imkanı sunuluyor.

Geniş ürün yelpazesi ile ticaret dünyasının her türlü ihtiyacını karşılayan Fiat Ducato ise Ekim ayına özel 14 bin TL’ye varan indirim ve yüzde 0 faizli kredi fırsatı sunuyor. Ducato ailesinde ayrıca 60 bin TL’ye kadar 48 ay geri ödemeli cazip kredi kullanma seçenekleri de bulunuyor.

Etiketler: fiat   ekim   kampanya   fırsat   ticari   indirim   tofaş  
В интеренете нашел нужный блог на тематику Купить Ремешок из качественной кожи.
Этот популярный веб портал со статьями про приклад для ружья https://militarycenter.com.ua/priklady-dlja-oruzhija.html
Наш полезный интернет-сайт , он описывает в статьях про http://www.kover-samolet.com.ua.