Fiat'tan 14 binlik avantaj

Fiat, ticari araç sahibi olmak isteyenler için benzersiz fırsatlar sunan Kasım kampanyası kapsamında hem indirimler hem de düşük faizli avantajlı kredi imkanları sağlıyor. 35 bin 740 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabilen Fiat ticari araç modellerinde Kasım ayı boyunca 14 bin TL’ye varan benzersiz indirim avantajları sunuluyor.
Bu haber 2021 kere okunmuş.18 Kasım 2015, Çarşamba - 20:40

Kasım ayında Fiat Doblo, Fiat Fiorino ve Fiat Pratico modellerinden birini satın almak isteyenler, 6 bin 750 TL’ye varan indirimlerden yararlanırken aynı zamanda Fiat ve Koç Fiat Kredi iş birliğiyle sunulan 30 bin TL’ye kadar cazip kredi kullanma ayrıcalığına sahip oluyorlar. Kampanya kapsamında Fiat Doblo, Fiorino ve Pratico modellerinde 30 bin TL’ye kadar 24 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi imkanı sunuluyor.

Geniş ürün yelpazesi ile ticaret dünyasının her türlü ihtiyacını karşılayan Fiat Ducato modelinde ise Kasım ayına özel 14 bin TL’ye varan indirim fırsatı sunuyor. Fiat Ducato ailesi için yüzde 0 faizli kredi seçeneğine ilave olarak 60 bin TL’ye kadar 48 ay geri ödemeli ve yüzde 0.96 faizli cazip kredi kullanma seçenekleri de bulunuyor.

Etiketler: fiat   ticari   kampanya   14 bin tl   indirim