Fiat Motor Sporları Rally Phrygia’da parkurlarda

1972 yılından bugüne kadar Türkiye’de otomobil sporlarının gelişmesinde büyük katkıda bulunan Fiat Motor Sporları, 5-6 Mayıs tarihleri arasında Eskişehir-Kütahya-Bilecik sınırlarında gerçekleştirilecek, asfalt etaplarıyla dikkat çeken Rally Phrygia ile parkurlarda yerini alıyor.
Bu haber 915 kere okunmuş.04 Mayıs 2018, Cuma - 11:27

Motorsporları faaliyetlerine tam 46 yıl önce başlayan ve Türkiye’de otomobil sporlarının gelişiminde önderlik eden Fiat Motor Sporları, 5-6 Mayıs tarihleri arasında Eskişehir-Kütahya-Bilecik üçgeninde gerçekleştirilecek zorlu asfalt etaplarıyla öne çıkan Rally Phrygia’da ile parkurlardaki yerini alıyor. Fatih Kara-Bilge Ayan ile Yiğit Timur-Kaan Özşenler ikilisi, Türkiye Ralli Şampiyonası’nın ilk ayağı konumundaki Rally Phrygia’da; Tofaş Ar-Ge ve Fiat Motor Sporları Takımı tarafından geliştirilerek Tofaş’ta üretilen, önden iki çeker sınıfındaki Egea Hatchback ile boy gösterecek. 

Fiat Egea Gençler Kupası ile genç yeteneklerin önü açılıyor!

Türkiye Ralli Şampiyonası ve Türkiye Pist Şampiyonası kapsamında gerçekleşecek ve ilk kez 7-8 Temmuz tarihlerinde Ege Rallisi ile start alacak Fiat Egea Gençler Kupası ile genç yeteneklerin önünü açacak Fiat Motor Sporları Türkiye, otomobil sporlarına meraklı 18-28 yaş aralığındaki gençleri en uygun katılım bedeli olan 48.000 TL’ye Fiat Egea Gençler Kupası’na dâhil ediyor. Daha detaylı bilgiye ise  adresli web sitesi üzerinden erişilebiliyor.

Etiketler: otomobil   fiat   motor   sporları   ralli   eskişehi   kütahya   bilecik   araba   haber   haberler   haberi   haberleri  
http://pillsbank.net

https://topobzor.info

Этот полезный сайт , он описывает в статьях про https://imagmagnetsns.ua.