Extreme Sailing Series'in Türkiye ayağı başladı

2012 yılından beri Land Rover’ın ana sponsoru olduğu adrenalin dolu katamaran yarışı Extreme Sailing Series’in, İstanbul Boğazı’nda gerçekleşecek 7. Etabı, 1-4 Ekim tarihleri arasında Kadıköy’den izlenebilecek.
Bu haber 1884 kere okunmuş.01 Ekim 2015, Perşembe - 19:46

12 metre boyunda, hız ve esneklik için tasarlanmış ve saatte 60 km hıza ulaşabilen katamaranlar kıyasıya yarışacak.

Kadıköy'de kurulacak olan Land Rover Lounge alanında gün boyunca Boğaz’da gerçekleşecek yarışları izlerken, etkinlik meydanında adrenalin dolu bir çok aktivite ile keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Land Rover ailesinin tüm modellerinin sergileneceği etkinlik alanında, adrenalin dolu yarışları izlerken aynı zamanda Land Rover Experience tarafından kurulan terrapod üzerinde araçların eşsiz off-road performansını da deneyimleyebilirsiniz.                            

Land Rover, Extreme Sailing Series ile birlikte başka bir heyecanı da eş zamanlı olarak yaşıyor. Beklenen yeni dizel motor seçeneği ve makyajlanmış haliyle Yeni Range Rover Evoque’u alanda görme şansı sunuyor.

Verimli Ingenium 2.0 litre 180 beygir dizel motoruyla Yeni Range Rover Evoque, 100 km’de 4,2 lt yakıt tüketimi sunarken, tamamen LED adaptif far teknolojisine sahip olmasıyla da fark yaratıyor.

Etkinlikler, saat 11:30 – 18:00 arası izlenebiliyor.

www.budmagazin.com.ua

https://tsoydesign.com.ua

http://best-mining.com.ua