Dubai'nin Polis gücüne Bugatti Chiron

2016 yılı başında büyük bir ilgiyle tanıtılan süper spor Bugatti Chiron, şimdi de Dubai Polis gücüne yakıştırılıyor.
Bu haber 2289 kere okunmuş.15 Haziran 2016, Çarşamba - 10:54

Dünyanın en hızlı otomobillerini üreten Bugatti’nin son eseri Chiron 8.0 litrelik W16 motoru ile 1500 HP güç ve 1600 Nm tork üretiyor. Lüks ve pahalı otomobillerin standart olarak yollarda görüldüğü Dubai, Polis teşkilarına süpersport otomobiller ile asayiş görevi veriyor.

Bağzı otomobiller; Bugatti Veyron, McLaren 12C, bir Mercedes-Benz AMG SLS, Lamborghini Aventador ve  daha fazlası olarak karşımıza çıkıyor. Şimdi ise internette yayılan bir fotoğraf ile bu otomobillere birde Chiron mu katılıyor sorusu akla geliyor. Fotoğrafta beyaz-yeşil Dubai Polisi'nin üniforma çizgilerine kavuşturulmuş Chiron, güçlü kardeşi Veyron ile benzer bir görüntüye sahip görünüyor. Standart haliyle bu otomobil 0'dan 100 km/s hıza sadece 2.5 saniyede çıkan Chiron, 420 km/s maksimum hız değerine sahip. Bu fotoğrafın gerçekleşmesi halinde ise hırsızların bir hayli yavaş kalacağı kesin.

Etiketler: otomobil   bugatti   chiron   w16   motor   engine   dubai   polis   süpersport   1500   hp   bhp   beygir   horsepower   polizei   araba   haberler  
www.velotime.com.ua

В интеренете нашел классный блог , он описывает в статьях про Тамоксифен купить danabol-in.com
https://topobzor.info