Cristiano Ronaldo, Bugatti Veyron satın aldı

Dünyaca ünlü futbol yıldızı Cristiano Ronaldo, Instagram hesabında paylaştığı fotoğrafla bir Bugatti Veyron satın aldığını gösterdi.
Bu haber 2387 kere okunmuş.18 Temmuz 2016, Pazartesi - 16:52

Dünya’nın en iyi futbolcularından Cristiano Ronaldo, Milli takımı Pordekiz’in Avrupa Futbol Şampiyonluğunun ardından kendisine bir Bugatti Veyron satın aldı. Yeni otomobilini Instegram’dan paylaştığı fotoğrafla dünyaya ilan eden Ronaldo’nun garajında Ferrari, Lamborghini, Bentley gibi markaların otomobilleri de bulunuyor. 2008 yılında bir reklam filminde Bugatti Veyron ile yarışan ünlü futbolcu, özel üretim ayakkabıları ile bu otomobili geçmeyi başarmıştı.

Kaputunun altındaki 8.0 litrelik W16 mototoru ile süper spor otomobil tam 1200 HP güç ve 1500 Nm tork değerine sahip. Maximum hızı 410 km/s olan Bugatti Veyron, 0’dan 100 km/s hıza yalnızca 2.6 saniye gibi kısa bir sürede ulaşıyor.

Instagram’da paylaştığı fotoğrafın altında, otomobilini “hayvan” olarak tabir eden Cristiano Ronaldo’nun 1.2 milyon euro ödeyerek satın aldığı Bugatti Veyron, 16.4 Grand Sport Vitesse modeli olarak da biliniyor. 

Etiketler: otomobil   bugatti   veyron   şampiyon   cristiano   ronaldo   8.0   engine   w   16   süper   sport   car   c   .   ronaldo   portugal   portekiz   milli   euro   2016   fransa  
220km.com

чаша для кальяна

http://bigtexture.com