Citroen'den yeni Mini Panelvan: Berlingo Maxi Van

Citroën, hafif ticari ürün gamına eklediği Yeni Berlingo Maxi Van ile Mini Panelvan pazarında iddiasını arttırıyor. Modern görünümü ve müşteri beklentilerine pratik çözümler üretebilmesi ile öne çıkan 1.6 HDi 90 HP versiyonlu Citroën Berlingo Maxi Van; konfor donanımları, geniş iç alanı, modüler tasarımı ve rekabetçi fiyatı ile Citroën’in pazardaki konumunu güçlendirecek.
Bu haber 2260 kere okunmuş.07 Ekim 2015, Çarşamba - 17:28

Citroën Berlingo Maxi Van avantajlı fiyatı ile Citroën’in tüm Türkiye genelindeki 50’den fazla satış noktasında kullanıcıları ile buluşuyor. 1.6 HDi 90HP versiyonu ile satışa sunulacak olan Yeni Berlingo Maxi Van Citroën’in ürün gamını güçlendirecek.

Yeni Citroën Berlingo Maxi Van kullanım kolaylığı için tasarlanmış

Ticari araçlarıyla da yoğun ilgi gören Citroën; mini panelvan pazarındaki yerini Berlingo Maxi Van ile kuvvetlendiriyor. Citroën’nin mevcut Berlingo Panelvan modelinden 25cm daha uzun olan Citroën Berlingo Maxi Van, HDi 90 olarak güçlendirilen dizel motoruyla da şehir içinde ve dışında performans bakımından yeni standartlar getiriyor.

Citroën Berlingo Maxi Van 4.1 m³’e kadar çıkabilen yükleme hacmiyle kullanımı kolay, geniş bir saklama kapasitesi sunuyor. Modüler katlanabilir üçüncü koltuğu standart olarak sunulan model, ESP ve yokuş kalkış desteği, olağanüstü kompakt yapısı, yana açılır asimetrik arka kapılar ve sürgülü geniş yan kapıları ile yolculuklarınızı daha konforlu hale getiriyor.

Citroën Berlingo Maxi Van 48.000 TL’lik avantajlı fiyatıyla Citroën bayilerinde müşterilerini bekliyor.

Наш авторитетный интернет-сайт про направление el-smoke.club.
webterra.com.ua/sozdanie-internet-magazina/

3kovra.com.ua