Cardata'nın Yeni Müşterisi Volvo Oldu

Yeni ve özellikle ikinci el otomobil pazarında, araçlarla ile ilgili tüm bilgileri en kısa zamanda vererek araçları online olarak fiyatlandıran Cardata uygulamasının yeni kullanıcısı Volvo Car Turkey oldu. Volvo Car Turkey yetkili satıcıları özellikle takaslarda CDI Otomotiv Bilgi Hizmetleri A.Ş. markası olan Cardata sistemini kullanarak müşterilerine doğru ve güncel 2. el araç fiyat bilgisini 10 saniye gibi kısa bir sürede verirken, hız, kolaylık ve güvenilirliği de en üst seviyeye çıkarmış ola
Bu haber 795 kere okunmuş.24 Mart 2018, Cumartesi - 07:43

Volvo Car Turkey Genel Müdürü Sabri Sözen, Cardata uygulamasının yetkili satıcıların 2. el takas alımlarında büyük kolaylıklar sağlayacağını belirterek “Günümüzde hız ve buna bağlı olarak zaman çok değerli. Yetkili Satıcılarımız Cardata uygulaması ile en doğru fiyata anında ulaşarak muhtemel kayıpların önüne geçecek. Bu durumda çalışanlarımız doğru 2.el araç fiyat bilgisi için artık çeşitli kaynaklardan 2. el fiyatı bulmak için zaman kaybetmeyecek” dedi.

CDI Otomotiv Genel Müdürü Hüsamettin Yalçın da, çok sayıda otomotiv firmasına hizmet verdiklerini belirterek Volvo gibi bir dünya markasının da Cardata sistemini seçmesinden gurur duyduklarını kaydederek “Cardata herhangi bir 2. el aracın model yılı, marka, model, kasa tipi, yakıt, vites, km bilgisi ve ekspertiz durumuna göre güncel 2.el araç değerini veren online fiyatlandırma uygulamasıdır. Türkiye ikinci el pazarında satılan 11 bin 204 adet modelin güncel ve doğru fiyat değerini sadece 10 saniyede verebilen tek sistemdir. Ayrıca, 2. El fiyatıyla birlikte Cardata, sıfır km fiyat bilgilerini de sadece birkaç saniye içinde önünüze getirmektedir” diye konuştu.

Etiketler: otomobil   volvo   Cardata   müşteri   iknci el   araç   bilgi   aplikasyon   haber   haberi   haberleri  
progressive.ua

https://progressive.ua

xn--e1agzba9f.com