Bumblebee yeni Transformers filmi için görücüye çıkıyor

Çekimlerine Küba’da başlanılan Transformers filminin bir sonraki serisi “Son Şövalye”de yeni Camarro Bumblebee’ye dönüşecek.
Bu haber 2824 kere okunmuş.07 Haziran 2016, Salı - 07:00

Michael Bay, yönetmenliğini üstlendiği, merakla beklenen Tranformers filminin yeni serisi “Son Şövalye”de Chevrolet Camaro’nun güncel versiyonunun görev alacağını hesabından duyurdu. Önceki filmlerinde GM teması yer alan Transformers filmlerinde artık yeni jenerasyon Camaro ile Bumblebee canlandırılacak.

Filme özel olarak tasarlanan Sarı-siyah Camaro,  agresif bir ön ızgaraya, hemen altındaki kesin hatlı rüzgarlığa, sportif ince tasarım aynalara ve yan eteklere sahip. Bununla birlikte arka spoyleri ve yeni tamponu ile tam bir Transformers otomobili olduğunu vurguluyor.

Küba’da çekimi süren film 23 Temmuz 2017'de vizyona girecek. Serinin sevilen autobotu Bumblebee'yi temel alacak spin-off projesi 2018'de, sonraki Transformers yapımı ise 2019'da seyircilerle buluşacak.

Etiketler: otomobil   transformers   supersport   bumblebee   sarı   camaro   chevrolet   fast   hızlı   car   araba   haberler    
https://progressive.ua

https://bestseller.reviews

https://biceps-ua.com