Bosch’tan özel bakım servisi

Dünya genelinde 500’ün üzerinde servis noktası bulunan, tüm iki ve üç tekerlekli motorlu taşıtlara bakım ve onarım hizmeti verebilen Express Bike Service, Türkiye’de de Bosch kalitesiyle faaliyet göstermeye başladı.
Bu haber 722 kere okunmuş.06 Temmuz 2017, Perşembe - 08:15

Motosikletler için geniş bir ürün yelpazesi sunan Bosch, şimdi de dünya genelinde Hindistan, Malezya ve Endonezya başta olmak üzere 500’ün üzerinde servis noktasıyla iki ve üç tekerlekli motorlu taşıtlar için hizmet veren Express Bike Service’i Türkiye’ye getirdi. İlk Express Bike Servis, Bosch kalitesiyle İstanbul’da motor tutkunlarına hizmet vermeye başladı.

 

Bosch Otomotiv Yedek Parça Türkiye, İran ve Ortadoğu Direktörü Kıvanç Arman, “Express Bike Service, Bosch ya da orijinal yedek parçaları ve Bosch servis ekipmanlarını kullanarak, eğitimli ve tecrübeli teknisyenleriyle müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı hizmet verecek” dedi.

 

Arman, Express Bike Service’te görev yapacak teknik elemanların eğitimlerinin Bosch tarafından verileceğini ve aynı zamanda servislere ürün pazarlama desteği de sağlayacaklarını söyledi.

Express Bike Servis sayısının 3 yıl içinde 30’a çıkarılması hedefleniyor.

Etiketler: Bosch   Yedek Parça   Bike Service   2017